[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

Promocje

 

Klimat Uzdrowiska Uniejów park daje gwarancje wymiernych korzyści. Super pakiet Wellness&Spa to połączenie doskonałej pielęgnacji, najwyższej jakości kosmetyków oraz fantastycznej obsługi. Specjalnie skomponowane zabiegi oraz masaże pozwolą naszym Gościom w pełni zadbać o ciało i przenieść się w świat wielogodzinnego relaksu, dzięki któremu odkryją oni nieznane dotąd pokłady przyjemności płynącej z wyciszenia i ukojenia. Odprężenie przyniesie również możliwość skorzystania z gorących kąpieli leczniczych w solankach termalnych Kompleksu Term Uniejów.


OFERTA WAŻNA OD 19.10 DO 3.12.2017

tel. +48 63 288 89 59

   

OFERTA OBEJMUJE:

 • 4 dniowy pobyt (3 noclegi)
 • pełne wyżywienie 
 • dostęp do jacuzzi i sauny
 • 2 karnety na baseny termalne (3 godz. karnet)
 • masaż klasyczny 30 minutowy całego ciała
 • masaż Medy Jet
 • kąpiel perełkowa

 

OPIS ZABIEGÓW:

Zalety kąpieli perełkowej
Kąpiel perełkowa jest jednym z wielu popularnych zabiegów spa z wykorzystaniem hydroterapii. Trwa ona 10-20 minut. Jej podstawą jest wywieranie delikatnego drażnienia na skórę pacjenta poprzez bąbelki powietrza, generowane przez specjalne dysze znajdujące się w ściankach wanny. Pęcherzyki te masują skórę i działają na osobę uspokajająco i nasennie. Ponadto kąpiel odpręża, a ukrwienie skóry wzrasta o 115%.

Masaż Medy Jet 
Zabieg przeprowadzany jest za pomocą specjalnego urządzenia przypominającego łóżko. Osoba poddawana zabiegowi kładziona jest na jego powierzchni, a jej ciało poddawane jest działaniu ciśnienia hydrostatycznego. Główne wskazania to: cellulit, wspomaganie odchudzania, relaks, zmiany zwyrodnieniowe, stany zmęczenia, mięśniobóle. 

Do głównych zalet wodnego masażu na sucho można zaliczyć m.in.: pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego, zapewniając tym samym transportowanie składników odżywczych, oczyszczających i regenerujących, niwelowanie opuchlizny i obrzęków, niwelację cellulitu oraz pomoc w walce z otyłością, masaż mięśni, karku, regulację układu nerwowego. Hydromasaż na sucho sprawia, że ciepło masażu wodnego, promieniuje do najdalszych tkanek skóry, zapewniając dogłębne odprężenie i usprawnienie układu krążenia krwionośnego. 

Masaż klasyczny 30 minut
Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy/intensywności może być relaksacyjny, pobudzający, itp. Masaż działa przeciwbólowo, zwiększa odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyśpiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

 

PONADTO DLA UATRAKCYJNIENIA POBYTU POLECAMY:

 • kupon rabatowy na inne zabiegi na ciało (pełna oferta zabiegów --> OTWÓRZ)
 • kupon rabatowy na skorzystanie z naszej restauracji
 • możliwość wypożyczenia roweru 
 • spacery po najpiękniejszej części Uniejowa na terenie zabytkowego XIX-wiecznego parku zamkowego, w starorzeczu Warty, w sąsiedztwie słynnych Term Uniejowskich z naturalnymi gorącymi mineralnymi wodami i zamku arcybiskupów.
 • wycieczki do Kopalni Soli w Kłodawie (informacja na miejscu - wycieczki są organizowane gdy zbiera się grupa)

 

 

 

 ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ - OFERTA LIMITOWANA
tel. +48 63 288 89 59

 

 

TOP