[mtitle]HOW TO SHOP[/mtitle]

[quicksteps style="how_to_shop"]

[quickstep number="1" color="#CD2122"] Login or create new account. [/quickstep]

[quickstep number="2" color="#CD2122"] Review your order. [/quickstep]

[quickstep number="3" color="#CD2122"] Payment & FREE shipment [/quickstep]

[/quicksteps]

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

[mtitle]SHOWROOM HOURS[/mtitle]

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Utwórz konto

*

*

*

*

*

*

Nie pamiętam hasła

*

Walczymy z otyłością Polaków

swis naglowek


Instytut Żywności i Żywienia wspólnie z Instytutem Zdrowia Człowieka – Uzdrowiskiem Muszyna nad Popradem walczy z otyłością Polaków

Wyniki badań są alarmujące. Już 20 proc. Polaków zmaga się z otyłością, a liczba osób nią dotkniętych cały czas rośnie. Z problemem walczy Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ), organizując bezpłatne 12-tygodniowe programy redukcji masy ciała oraz dietetyczne punkty konsultacyjne w placówkach służby zdrowia na terenie całego kraju. IŻŻ gorąco namawia przychodnie i szpitale do udziału w tej akcji.

- Jak wynika z przeprowadzonych w Polsce badań epidemiologicznych już co drugi Polak ma nadwagę, a co piąty jest otyły. Problem ten z roku na rok staje się coraz bardziej poważny, z tego powodu tak istotne jest wczesne diagnozowanie tych schorzeń, nawet jeśli pacjent zgłosił się do lekarza po poradę w związku z inną dolegliwością – mówi dr Wioleta Respondek z Instytutu Żywności i Żywienia.

Działania prowadzone w placówkach służby zdrowia są częścią większego projektu pod nazwą „Zachowaj równowagę”. Projekt ten jest realizowany przez IŻŻ w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW) i współfinansowany przez Ministerstwo Zdrowia. Jego głównym celem jest zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym przez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej.

Ponadto, niezależnie od 12-tygodniowych programów redukcji masy ciała, w wybranych placówkach służby zdrowia w całej Polsce IŻŻ organizuje dietetyczne punkty konsultacyjne, w których pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych porad żywieniowych. Są one udzielane przez wykwalifikowanych dietetyków wyłonionych w drodze konkursu przez Polskie Towarzystwo Dietetyki. Dla pacjentów korzystających z takich porad zostały przygotowane ciekawe materiały edukacyjne, które mają im pomóc we wprowadzaniu w życie zasad zdrowego żywienia.

Dodatkowe informacje na temat:
- projektu „Zachowaj równowagę” i Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW) dostępne są na stronach internetowych:

www.zachowajrownowage.pl
www.programszwajcarski.gov.pl

- programu realizowanego w Uzdrowisku Muszyna nad Popradem znajdziesz tu:

b_250_250_16777215_01_images_izz_muszyna_plakat.jpg  b_250_250_16777215_01_images_izz_muszyna_ulotka1.jpg  b_250_250_16777215_01_images_izz_muszyna_ulotka2.jpg

stopka

TOP